•  

   Produkcja filmowa Kraków - ad ovo

   Nasze studio zajmuje się produkcją filmową dla podmiotów zewnętrznych oraz realizując własne projekty. Realizujemy filmy dla firm prywatnych jak i urzędów oraz podmiotów z sektora publicznego. Każdy projekt traktujemy tak samo poważnie. Jeśli chcesz dostajemy zlecenie z biura nieruchomości na realizację filmu prezentującego dom na sprzedaż podchodzimy do niego tak samo jak do godzinnego filmu dokumentalnego. Powstaje scenariusz lub storyboardy które prezentujemy klientowi. Chcemy żeby zapoznał się on z koncepcją tego co chcemy stworzyć. Poruszamy też sprawę kolorystyki filmu. Klient ogląda zdjęcia próbne i nasze propozycje koloryzacji materiału. Ostatnim punktem są efekty specjalne. Jeśli chodzi o VFX to ograniczeniem jest tutaj tylko budżet zarezerwowany na produkcję. W większości przypadków chodzi o rendering napisów 3d lub małe korekcje terenu. Nazywamy terraformowaniem. Czasami jednak realizujemy bardziej ambitne projekty w których musimy renderować obiekty 3d które mają dopiero powstać. Stosujemy w takich przypadkach rendering 3d studio max wraz ze światłem Vray.

   Fajnie, ale ja się na tym nie znam

   To nic złego. Większość klientów nie zna się na produkcji filmowej. Wtedy już na wstępie nas o tym informują i zdają się na nas. „Chce fajny film promujący. Żeby było jak w kinie” słyszymy często. Tacy klienci zdają się po prostu na nas. Znając nasze prace wiedzą czego się mogą spodziewać. Nie zaprzątamy im wtedy głowy wizją artystyczną ale wykonujemy swoją pracę pokazując im gotowe efekty. Po pokazaniu pierwszej okładki produkcyjnej dokonujemy zmian proponowanych przez klienta i prezentujemy gotowy film. Udźwiękowiony i gotowy do prezentacji. Nic więcej jak produkcja filmów Kraków. Nie tylko Warszawa tworzy filmowy content w naszym kraju. 


  •  

   Jak zacząć?

   To proste. Od kontaktu z nami. Pierwszym pytaniem jakie nasuwa się na myśl potencjalnemu klientowi jest to czy go na to stać. Nie podajemy cenników gdyż nie ma to sensu. Każdy projekt jest inny. Stosowanie sztywnych ram cenowych jest w tym przypadku zupełnie bezsensowne. Nasze ceny są jednak atrakcyjne i dostępne dla większości klientów. Podczas pierwszej rozmowy możemy już przedstawić ramy cenowe dla projektu. Jeśli cena Ci odpowiada to nadchodzi czas na pierwsze spotkanie podczas którego omówimy szczegóły naszej współpracy. Dalej wszystko idzie już z górki. Przystępujemy do zdjęć, montażu i postprodukcji. Spotykamy się ponownie kiedy mamy już pierwszą okładkę produkcyjną którą zaprezentujemy ci na pokazie kolaudacyjnym . Filmy wyświetlamy na dużym ekranie tak jak w kinie. Kiedy już i my i Ty będziemy wspólnie zadowoleni z projektu, oddamy ci go w formatach i rozdzielczościach które wybierzesz.

   Na tym polega produkcja filmów reklamowych Kraków!

   Proste? Oczywiście że proste!