Jak robić reklamy z rozmachem Hollywood

lis 28, 2017

Zacznijmy w Niepołomicach. To niewielkie ale bardzo urokliwe miasteczko niedaleko Krakowa. To tutaj co roku odbywają się Pola Chwały. Chyba największy event w Polsce który w całości poświęcony jest grupom rekonstrukcyjnym. Kiedy po raz pierwszy tam trafisz może cię zdziwić Legion Rzymski przemierzający ulicę obok oddziału Delta Force. Mieliśmy okazję filmować ostatnią edycję Pól Chwały. Filmowaliśmy je z drona jak i stacjonarnie.

Jak więc sami widzicie Niepołomice to miejsce zaskakujące i niejednoznaczne. Zdecydowaliśmy więc że i reklama musi być niecodzienna. I wtedy padł pomysł: wkomponujmy tam słonia! Czy może być coś bardziej nieoczywistego niż słoń wchodzący do kompleksu zamkowych ogrodów. Mea Culpa. Zapomnieliśmy napisać że w Niepołomicach prócz żubrów i puszczy znajduje się także niezwykle majestatyczny zamek który powinniście odwiedzić.  Teraz kiedy już nadrobiliśmy to przeoczenie możemy przedstawić wam nasz projekt.

filmowanie dronem i uslugi w Krakowie.

 

Poniżej możecie zobaczyć jak powstawał nasz słoń w Niepołomicach. Dont worry. Film trwa 2 minuty więc nie uśniecie z nudów.

 

Drugi projekt tyczy się z kolei Nowej Huty. To dzielnica Krakowa która mogłaby zostać zupełnie odrębnym miastem. Nowa Huta jest ogromna i skąpana w zieleni. Planty, parki zalewy. Na to wszystko możecie liczyć w Hucie. Dziś Nowa Huta przeżywa renesans i nie mam tu tylko na myśli reliktów PRL. Ta dzielnica rozwija się ekonomicznie dzięki Nowej Hucie Przyszłości S.A. która przyciąga inwestorów. Chodziło o coś rzucającego się w oczy. Coś co już na pierwszy rzut oka jest przerysem. Ja osobiście zawsze chciałem zobaczyć Aleję Róż w iście Hollywoodzkim stylu! Zdecydowaliśmy się więc na zrobienie solidnego rozgardiaszu z pod znaku Michaela Baya. Są więc wybuchy, ogień i wielki robot.

 Produkcja filmów reklamowych Kraków.

Poniżej możecie zobaczyć przebieg prac nad naszym projektem.